MEESKOND
UUS toode
LAHENDUSED
TOOTED
AVALEHT
KATALOOG
VIDEO
Liimitavad furgoonid
Liimid ja seadmed
Detailid furgoonide, väikebusside, kiirabide ja pakiautode valmistuseks/ümberehituseks.
Helista või saada e-mail ja küsi lisainfot toodete ja teile sobivate tehniliste lahenduste kohta meie meeskonnalt
Telefon: 623 3033 e-mail: info(at)widnibaltic.ee
Liimitavad alumiinium profiilid ja sellega kaasnev tehnoloogia on meie enda arendatud. Koostöös ülikooli teadlastega, liime tootva ettevõttega ja profiile valmistava tehasega oleme loonud täiusliku tehnoloogia liimitavate furgoonide tootmiseks. Balticumis, meie klientide poolt, valmistatatud veokid on läbinud "katsetused" ka halbadel Venemaa teedel. Seda edukalt juba üle kümne aasta. Meie poolt pakutavad lahendused furgooni põranda katmiseks on kasutusel kogu euroopas ja skandinaavias.
Pakume oma klientidele saksamaal T-S-I.de tehases valmistatud ja erinevates tööstuse harudes kasutatavaid seadmeid liimide pindadele kandmiseks. Seadmeid on nii ühe kui ka kahekomponentsetele PU ja MS polümeer liimidele.
Kömmerling Chemisce Fabrik GmbH on juhtiv saksamaa Autotööstuses ja tööstuses kasutatavate liimide tootja. Widni Baltic on olnud Kömmerling Chemisce Fabrik GmbH toodete esindaja baltikumis alates 1999 aastast. Lisainformatsiooni saamiseks kliki kõrval olevat logo.
Koolitus
Meie klientidele on koolitus ja tehniline tugi tasuta
Widni Baltic parandab oma klientide kasumlikkust ja tootlikkust pakkudes klientidele tootesegmendis kohandatud terviklahendusi, teenindust ja teadmisi: gaasivedrud, tööstuslikud komponendi ja liimid.
Meie kliendid on Põhja- ja Baltimaade tootmisettevõtted tööstuse, merenduse ja maanteevälise tegevusala segmendist. Neid kliente varustame komponentidega äsja valmistatud toodete, järelturu ja hoolduse tarbeks.
Tugevdame oma klientide konkurentsivõimet, lisades väärtust läbi kvaliteetsete toodete, kliendile kohandatud lahenduste, täpse arusaamise klientide toodetest ja protsessidest ning probleemide tulemusliku lahendamise.